Elektromechanik

KONTAKT

Jawor - Dodane przez jawor3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektromechanik

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTROMECHANIK
Miejsce pracy: Jawor
Region: Województwo Dolnośląskie

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:
Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego wózków widłowych,
Wywiązywanie się w terminie z powierzonych mu zadań
Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki

WYMAGANIA:
Doświadczenie z zakresu napraw i konserwacji wózków widłowych/samochodów/maszyn budowlanych/maszyn rolniczych lub innych urządzeń mechanicznych,
Wykształcenie techniczne, mechanika i budowa maszyn, elektryka, automatyka
Uprawnienia operatorskie na wózek widłowy,
Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysowania schematów technicznych,
Mile widziane uprawnienia konserwacyjne UDT na wózek widłowy,
Posiadanie prawo jazdy w kategorii B,
Dbanie o pozytywną i zdrową atmosferę w firmie.

OFERUJEMY:
Umowa o pracę na pełny etat
Dużą samodzielność w działaniu
Niezbędne narzędzia pracy
Szkolenia pogłębiające wiedzę profesjonalną
Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny .
W dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00

Mapa JaworProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektromechanik

Polecane, ciekawe strony z Jawora. Prowadzisz serwis o Jaworze lub zwiazany z Jawor - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Towarzystwo aktywności kulturalnej !Zobacz stronę Fresh Music !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jawor City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jawora: Legnica ogłoszenia - Świdnica darmowe ogłoszenia - Wałbrzych ogłoszenia bezpłatne - Lubin ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję