Operator/-ka produkcji

KONTAKT

Jawor - Dodane przez boleslawiec.zgorzelecka1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator/-ka produkcji

Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka
Nr ref.: 043VPE

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dyspozycyjność
dobry wzrok i zdolności manualne
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Obowiązki:
praca przy maszynach
kontrola jakości
współpraca z działami pomocniczymi
nastawienie na osiąganie celów jakościowych i ilościowych

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
dla najlepszych możliwość związania się z firmą na stałe
oferta dotyczy pracy tymczasowej

Mapa JaworProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator/-ka produkcji

Polecane, ciekawe strony z Jawora. Prowadzisz serwis o Jaworze lub zwiazany z Jawor - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fresh Music !Zobacz stronę Towarzystwo aktywności kulturalnej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jawor City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jawora: Legnica ogłoszenia - Świdnica darmowe ogłoszenia - Wałbrzych ogłoszenia bezpłatne - Lubin ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję