Opiekun medyczny - ZAPISZ SIĘ DO 30 WRZEŚNIA!

KONTAKT

Jawor - Dodane przez jg_plejada1 (osoba prywatna) -

Opiekun medyczny - ZAPISZ SIĘ DO 30 WRZEŚNIA!

Pełna treść ogłoszenia Opiekun medyczny - ZAPISZ SIĘ DO 30 WRZEŚNIA!

Zdobądź kwalifikacje do wykonywania zawodu Opiekun medyczny praca czeka! Nie musisz mieć wykształcenia średniego!

Nauka trwa tylko 1 rok 2 semestry! Zajęcia są w piątki od 16:00 do 20:40 i soboty od 8:00 do 17:40.

Absolwenci tego kierunku otrzymają świadectwo szkoły oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe wraz z suplementami w języku polskim i angielskim honorowanymi na terenie Unii Europejskiej.

Opiekunowie medyczni mogą pracować w szpitalach, domach pomocy społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także hospicjach i zakładach opieki terminalnej. Ponadto mogą być zatrudniane przez osoby fizyczne do opieki nad chorym w domu.

Polscy opiekunowie są szczególnie doceniani w Niemczech. Od zeszłego roku mogą tam legalnie pracować i są bardzo chętnie zatrudniani z bardzo dobrymi zarobkami, nawet jeżeli nie znają niemieckiego. Zarobki za granicą to ok. 1.300 - 1.500 netto.

Zapisz się do 15 września wystarczy złożyć w sekretariacie szkoły następujące dokumenty: podanie, świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał), 2 zdjęcia i ksero dowodu osobistego.

Jeśli nie masz wykształcenia średniego masz możliwość uczestniczyć w kwalifikacyjnym kursie zawodowym, gdzie po zdaniu egzaminu otrzymasz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie opiekun medyczny.

Adres szkoły: ul. Waryńskiego 20, 58-500 Jelenia Góra (dojazd autobusami MZK 2,3,11,20 i 33) tel./fax. 75 648-83-85.

Mapa JaworProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun medyczny - ZAPISZ SIĘ DO 30 WRZEŚNIA! ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Jawora. Prowadzisz serwis o Jaworze lub zwiazany z Jawor - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Fresh Music !Zobacz stronę Towarzystwo aktywności kulturalnej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jawor City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jawora: Legnica ogłoszenia - Świdnica darmowe ogłoszenia - Wałbrzych ogłoszenia bezpłatne - Lubin ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jawor City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj