Przedstawiciel Finansowy - JAWOR

KONTAKT

Jawor - Dodane przez tomasz.wolski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Finansowy - JAWOR

Firma branży finansowej Profi Credit zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych dla klientów indywidualnych.Poszukuje osób na stanowisko-Doradca Finansowy.
Praca dla studentów,osób poszukujących pracy stałej lub dodatkowej mających aspiracje finansowe,emerytów i rencistów.
Zadania;
-aktywne pozyskiwanie klientów,
-sprzedaż produktów finansowych,
-profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług oferowanych przez firmę.
Wymagania;
-min.podstawowa znajomość obsługi komputera,
-zaangażowanie i optymizm,
-komunikatywność.
Doradcom oferujemy;
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-zatrudnienie na umowę zlecenie,
-elastyczne godziny pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego,szkolenia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą na adres e-mail.tel.kontaktowy.666-878-898

Mapa JaworProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Finansowy - JAWOR

Polecane, ciekawe strony z Jawora. Prowadzisz serwis o Jaworze lub zwiazany z Jawor - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Towarzystwo aktywności kulturalnej !Zobacz stronę Fresh Music !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jawor City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jawora: Legnica ogłoszenia - Świdnica darmowe ogłoszenia - Wałbrzych ogłoszenia bezpłatne - Lubin ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję